خدمات ما

 

  خدمات بازرگانی   ترخیص کالا         ثبت سفارش
 شناسایی تامین کنندگان پشتیبانی کامل


 تجارت آنلاین   ثبت سفارش آنلاین    پیگیری لحظه ای 
 پرداخت آنلاین اطلاع رسانی هماهنگ

 آموزش بازرگانی   امور گمرکی امور مالی
 ثبت سفارش    بازاریابی و فروش


 

خدمات بازرگانی


گروه بازرگانی فرا ایمن بسپار (فبکو) با دارا بودن تیم تخصصی در زمینه های واردات و صادرات، ارائه دهنده خدمات مختلف بر پایه نیازهای مشتریان محترم می باشد. عمده خدمات بازرگانی گروه فبکو به شرح زیر است:

🔵 شناسایی اولیه کالا و استعلام اطلاعات
✅ تعیین تعرفه گمرکی و بررسی مجوزهای مورد نیاز برای ورود کالا.
✅ تعیین اولویت کالا و بررسی تخصیص یا عدم تخصیص ارز مبادله ای.
✅ بررسی وضعیت سیستم بانکی ازجهت سرعت تخصیص ارز مربوطه با توجه به وضعیت بانک مرکزی.
✅ امکان پیشنهاد چندین تولید کننده با قیمت ها، کیفیت ها و شرایط متفاوت که  دایره انتخاب وسیع تری را برای مشتریان فراهم می کند.
✅ حصول نتیجه نهایی در مذاکرات با توجه به حضور کارمندان محلی در کشورهای مبدا در کوتاه ترین زمان ممکن. این امر سبب می شود چانه زنی برای کاهش قیمت و بهبود شرایط فروش به بهترین نحو انجام گیرد.

🔵 بازرسی و عقد قرارداد
✅ امکان بررسی مجوز های قانونی تولید کنندگان و حتی بازرسی حضوری از محل کارخانه با کمترین هزینه توسط کارمندان مقیم در کشور مبدا و ارائه گزارش کامل در مورد اطلاعات خط تولید و کارخانه به مشتریان.
✅ عقد قرارداد با تولید کنندگان اصلی کالاها و جلوگیری از سودجویی شرکت های واسطه که سبب می شود تا مشتریان بتوانند کیفیت و یا بسته بندی کالا را مطابق شرایط خود تغییر دهند و یا پس از چند بار خرید از تولیدکنندگان اصلی، اقدام به اخذ نمایندگی کالا در کشور مد نظر خود نمایند.
✅ بازرسی حین تولید و قبل از حمل توسط کارکنان خبره مستقر در کشور های مبدا تا از ارسال کالای بی کیفیت و نامطابق با سفارش مشتریان جلوگیری می کند.
✅ تنظیم و عقد قرارداد خرید تحت نظارت وکلای شرکت بر اساس قوانین داخلی کشور مبدا. بدین ترتیب در صورت بروز مشکلات حقوقی، مراتب از طریق مراجع قضایی کشور مبدا قابل پیگیری خواهد بود و نیازی به اقامه دعوی بین المللی که بسیار پر هزینه، زمان بر و پیچیده می باشد، نخواهد بود.

🔵 بیمه و حمل و نقل
✅ همکاری با شرکت های بیمه و حمل و نقل بین المللی معتبر که سهولت دریافت اسناد و پیگیری وضعیت حمل محموله را فراهم می کند. ضمنا در صورت بروز مشکلات حقوقی شامل خرابی کالا، مشکلات بسته بندی، غرق شدن کشتی و یا هر مشکل دیگری امکان اقامه دعوی فراهم خواهد بود.

🔵 ترخیص
✅ همکاری با شرکت های ترخیص کار معتبر که سبب می شود کالا به صورت صحیح و بهینه اظهار شود. این امر موجب کاهش هزینه ها، ترخیص به موقع و سریع کالا و جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات قانونی در زمان ترخیص یا طی زمان قانونی پس از آن می شود.
امکان پیگیری آنلاین وضعیت واردات کالا در وب سایت گروه بازرگانی و صنعتی فبکو توسط مشتری که سهولت پیگیری لحظه به لحظه از روند پیشرفت کار را به همراه خواهد داشت.

🔵 خدمات تعیین تعرفه و تخصیص ارز
✅ تعیین تعرفه کالا
✅ مشاوره جهت تامین ارز کالا شامل بررسی امکان تخصیص ارز دولتی به کالا
✅ خدمات صرافی و پرداخت های بین المللی حتی بدون وجود حساب های بانک کونلون

🔵 تخمین هزینه های بازرگانی و قیمت نهایی کالای وارداتی 
✅ تخمین هزینه ثبت سفارش
✅ تخمین هزینه بیمه کالا
✅ تخمین هزینه کارمزد حواله بانکی
✅ تخمین هزینه های دریافت پروانه گمرکی
✅ تخمین هزینه های ترخیص

🔵 امور مربوط به گمرک و ترخیص کالا
✅  پیگیری و اخذ مجوزهای لازم جهت ورود کالا
✅ انجام امور ترخیص کالا با هزینه باورنکردنی هر کانتینر 4.000.000 ریال
✅ مشاوره و اخذ بیمه نامه
✅ مشاوره برای تعیین نوع حمل و روش تحویل کالا (اینکوترمز مناسب و به صرفه)آموزش بازرگانی


شایان ذکر است در جهت پیشبرد اهداف علمی و نیز کاربردی تر شدن علوم بازرگانی و فروش، تیم تخصصی گروه فبکو با توصل به اهداف خود در زمینه آموزش افراد و همکاران در زمینه های مختلف ائم از مراحل مختلف بازرگانی، بازاریابی، مدیریت و غیره مجموعه خدمات ذیل را به صورت دوره های آموزشی ارائه می نماید. در این دوره های آموزشی مراحل بازرگانی از صفر تا صد به طور کامل ارائه شده و پس از ارائه مدرک معتبر از طرف گروه فرا ایمن بسپار، پشتیبانی رایگان نیز به مشتریان محترم ارائه خواهد شد. امکان برگزاری دوره های آموزشی به صورت خصوصی و گروهی مهیا بوده و برای سازمان ها و شرکت های همکار، تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. تنها کافیست برای ثبت نام در دوره های آموزش بازرگانی گروه فبکو با ما تماس بگیرید. عمده سرفصل های آموزشی که توسط کارشناسان گروه بازرگانی فبکو ارائه می شود عبارتند از:

🔵 آموزش سیستم ثبت سفارش واردات (ثبتارش)
✅ ثبت کارت بازرگانی در سیستم ثبتارش
✅ دریافت شناسه فروشنده در سیستم ثبتارش
✅ ثبت سفارش کالا در سیستم ثبتارش
✅ ثبت اعلام منشاء ارز (اظهار حمل) در سیستم ثبتارش
✅ ثبت اصلاحیه در سیستم ثبتارش
اصلاح فنی سیستم شخصی مشتری جهت کار با سایت ثبتارش

🔵 برگزاری دوره های کارآموزی بازرگانی
✅ برگزاری دوره های کاملا واقعی و عملی بازرگانی
✅ دوره های کارآموزی با نظارت کارشناسان برجسته گروه بازرگانی فبکو
✅ آموزش های عملی و با تکیه بر کاربردی بودن اصول آموزشی (بر خلاف آموزش های سطحی و تئوری مراکز آموزش بازرگانی به اصطلاح معتبر)
✅ ارائه گواهینامه گذراندن دوره کارآموزی تحت تایید گروه بازرگانی فبکو و تقدیر از دانش آموختگان
✅ امکان برگزاری دوره های کارآموزی گروهی جهت کارمندان و شرکت های همکار