دفتر چین

این شرکت که با نام سیلور گلف در شهر بیژینگ ثبت شده و مضغول به فعالیت می باشد، در واقع دفتر گروه فبکو در کشور چین می باشد. مجموعه ی فعالیت های مرتبط با واردات، صادرات و به اشتراک گذاشتن تجربیات کسب شده در طی مدت فعالیت دفتر با سایر شرکت های همکار در ایران از جمله مهم ترین اهداف تاسیس این دفتر است.


بیشتر بخوانید
دفتر عمان

دفتر گروه فبکو در کشور عمان با هدف استفاده ی تمام و کمال از موقعیت های بالقوه ی بازرگانی در آن کشور در کنار حضور فعال گروه فبکو در بازارهای کشورهای حاشیه ی خلیج فارس تاسیس شد. این دفتر با توجه به نیاز وجود به همکاری بیشتر بین کشور ایران و عمان و نیز فعالیت های تجاری مثلث ایران - عمان - چین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


بیشتر بخوانید
دفتر امارات متحده عربی

دفتر گروه فبکو در کشور امارات متحده عربی به منظور تجارت بهتر و موثرتر با کشورهای حوزه خلیج فارس راه اندازی شد. ارتباط با شرکت های همکار در حوزه ی بازرگانی اولین اولویت این دفتر بوده است. بر اساس مقدار عظیم تجارت شرکت های ایرانی با کشور امارات، انواع خدمات بازرگانی گروه فبکو در این دفتر قابل ارائه به همکاران محترم می باشد.


بیشتر بخوانید
دفتر گرجستان

دفتر گروه فبکو در کشور گرجستان به منظور حضور در بازار نوظهور و در حال رشد این کشور تاسیس شد که دارای توانایی های بالقوه زیادی برای بازرگانی خارجی می باشد چرا که هنوز به طور کامل توسط بازرگانان خارجی مورد بررسی و ارزیابی قرار نگرفته و دارای موقعیت های بسیار مناسبی جها بازرگانی بین المللی می باشد.


بیشتر بخوانید
گروه فرا ایمن بسپار

گروه بازرگانی و صنعتی فبکو در سال 1383 با هدف ایجاد تیمی فعال در زمینه های گوناگون بازرگانی و تولیدی در تهران تاسیس گردید. گروه بازرگانی و صنعتی فبکو طی سال های فعالیت خود با توجه به حجم مبادلات تجاری با کشورهای آسیای شرقی، کشورهای حوزه خلیج فارس و دریای خزر و کشورهای اروپایی اقدام به تاسیس شرکت هایی در کشورهای مختلف از جمله امارات، چین، عمان، گرجستان و هلند، به منظور تسهیل و بهبود روابط تجاری بین المللی خود نمود. 

دفتر روسیه

 

دفتر گروه فبکو در کشور روسیه با توجه به روابط عمیق و باستانی ایران و روسیه و با هدف قرار دادن موقعیت های تجاری بی نظیر این کشور راه اندازی شده است. با توجه به این که بازار روسیه هنوز از تجار ایرانی اشباع نشده است، گروه فبکو این امکان را دارد تا با همکاری بازرگانان ایرانی موقعیت های پر سود موجود در این کشور را بیش از پیش مورد بهره برداری قرار دهد. گروه فرا ایمن بسپار که دارای تجربه ای مناسب و کافی در زمینه ی تجارت با روسیه است، صمیمانه پذیرای همکاری بازرگانان عزیز می باشد.


بیشتر بخوانید
دفتر هلند

 

گروه فرا ایمن بسپار با توجه به اهمیت بالای اروپای غربی، کشور هلند را برای گشایش یک دفتر به عنوان نمایندگی گروه فبکو انتخاب کرد. ارتباط بازرگانی ایران و هلند دارای سابقه ای درخشان و پر سود است. با توجه به روی آوردن تجار ایرانی به بازارهای اروپایی و به خصوص بازارهای غرب اروپا، توانایی ما در انجام کلیه امور بازرگانی و تجاری در کشور هلند می تواند به بازرگانان محترم و همکاران عزیز این نوید را بدهد که با شناختی کامل و درست، فعالیت های تجاری خود را در کشور هلند و غرب اروپا آغاز کنند.


بیشتر بخوانید
دفاتر بین المللی