شرکت های زیر مجموعه

اولین و تنها سامانه پیگیری آنلاین وضعیت واردات و صادرات

تامین کننده یا مشتری محصول خود را  تخصصی بیابید


راه ابریشم را بیش تر بشناسید
درباره ی فبکو

گروه بازرگانی و صنعتی فبکو در سال 1383 با هدف ایجاد تیمی فعال در زمینه های گوناگون بازرگانی و تولیدی در تهران تاسیس گردید. گروه بازرگانی و صنعتی فبکو طی سال های فعالیت خود با توجه به حجم مبادلات تجاری با کشورهای آسیای شرقی، کشورهای حوزه خلیج فارس و دریای خزر و کشورهای اروپایی اقدام به تاسیس شرکت هایی در کشورهای مختلف از جمله امارات، چین، عمان، گرجستان و هلند، به منظور تسهیل و بهبود روابط تجاری بین المللی خود نمود. این شرکت همچنین واحد ارزی مستقلی دارد که با همکاری صراف های برجسته و قابل اطمینان قادر به ارسال انواع حواله به کشورهای مختلف می باشد.

بیش از یک دهه سابقه گروه بازرگانی و صنعتی فبکو، بهره مندی از مدیران و کارشناسان مجرب و متعهد، و دارا بودن امکاناتی متمایز نظیر دفاتر و نمایندگی در کشورهای مختلف این شرکت را به یک مجموعه توانمند درزمینه تجارت بین الملل تبدیل کرده است. گروه فبکو طی فعالیت خود توانسته است خدمات بازرگانی متعددی را از جمله تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی، قطعات یدکی، خطوط تولید، فناوری و نوآوری های روز دنیا و محصولات آماده مصرف و همچنین مشاوره های بازرگانی به شرکت های تجاری، تولیدی و صنعتی اعم از دولتی و غیردولتی ارائه دهد.

تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان، دقت در محاسبات، پیگیری مداوم و تسریع روند انجام امورمشتریان موفقیت گروه فبکو و رضایت مشتریان را به همراه داشته است. گروه فبکو امیدوار است با همکاری سایر صنعتگران و تاجران، در راستای رونق و شکوفایی هر چه بیشتر چرخه ی اقتصاد و بازار کسب و کار ایران سهمی موثر ایفا کند.

چرا فبکو؟

گروه بازرگانی و صنعتی فبکو با استفاده از تجربه سالیان متمادی در عرصه تجارت بین الملل توانسته است سیستمی را ایجاد کند که تمامی زوایای مهم تجارت بین الملل که برای مشتریان حائزاهمیت است را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد بدین ترتیب این سیستم می تواند مزایایی را برای مشتریان ایجاد نماید. که اهم این مزایا را می توان در هر یک از مراحل یک پروژه بازرگانی به شرح ذیل مشاهده نمود.


ادامه مطلب...