مطالب

عنوان نمایشگاه های سال 95 تهران
در این مطلب مجموعه نمایشگاه های ملی و بین المللی ایران که در شهر تهران برقرار خواهند شد، به همراه تاریخ برگزاری شرح داده شده است
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا
شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد تا در تاریخ دوم لغایت ششم آذر ماه 1395 برابر با 22 تا 26 نوامبر سال 2016 میلادی یک نمایشگاه اختصاصی در شهر رم کشور ایتالیا برگزار نماید. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.
نمایشگاه های بین المللی چین در نیمه ی دوم سال 2016
اگر به دنبال شانسی برای حضور در نمایشگاه های بین المللی چین هستید و یا خواستار اطلاع از نمایشگاه های بین المللی این کشور می باشید، این مطلب را از دست ندهید. در ادامه لیست تمامی نمایشگاه های بین المللی چین را در نیمه ی دوم سال 2016 مشاهده خواهید کرد. 
سومین نمایشگاه تخصصی ایران در ترکمنستان
مدیر برگزاری نمایشگاه تخصصی ایران پروژه اعلام کرد: با حضور شرکت‌های فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی، ساختمان و انرژی، آب و برق و خدمات فنی و مهندسی کشور در سومین نمایشگاه ایران پروژه در ترکمنستان، ایران می‌کوشد تا جای ترکیه را در این کشور بگیرد. حسن مرتجی در گفت وگو با پایگاه خبری سازمان توسعه تجارت گفت هم اکنون بزرگترین رقیب ایران در ترکمنستان، تجار ترکیه هستند.
نمایشگاه واردات و صادرات (کانتون) چین
بزرگ ترین نمایشگاه چین، نمایشگاه کانتون (China Import & Export Fair) می باشد که می تواند دید بسیار جامعی از مواردی که می توان برای واردات از چین درنظر داشت بدهد.
نمایشگاه های بین المللی چین در نیمه ی نخست سال 2016
اگر به دنبال شانسی برای حضور در نمایشگاه های بین المللی چین هستید و یا خواستار اطلاع از نمایشگاه های بین المللی این کشور می باشید، این مطلب را از دست ندهید. در ادامه لیست تمامی نمایشگاه های بین المللی چین را در نیمه ی اول سال 2016 مشاهده خواهید کرد.
EXPO (نمایشگاه جهانی)

نمایشگاه جهانی مجموعه ای از نمایشگاه های کشورهای مختلف است که هر 5 سال یکبار در یکی از کشور های عضو "دفتر نمایشگاه های بین المللی (BIE)" برگزار می شود و حدود 6 ماه فعال است.

عنوان نمایشگاه های سال 94 تهران
در این مطلب عنوان و تاریخ نمایشگاه های سال 94 در ایران به نمایش گذاشته شده است.

1