مطالب

استراتژی های تاثیرگذار ارتباطی و اثر آن در افزایش فروش

استراتژی های ارتباطی یکی از مهم ترین راه های فروش موفق هستند که با استفاده مناسب از آن می توان از منابع موجود استفاده بهتری کرد و فروش را افزایش داد. بسیاری از مدیران فروش از استراتژی های قدیمی فروش استفاده می کنند و به همین دلیل با بی توجهی به استراتژی های ارتباطی، پتانسیل آن را نادیده می گیرند. در ادامه این مطلب به بررسی و شرح عواملی که به شما کمک می کنند تا با استفاده از این استراتژی ها، فروش خود را تا دو برابر اضافه کنید می پردازیم.

موثرترین عبارات تبلیغاتی که باعث افزایش فروش می‌شود

 شاید تا کنون به این نکته دقت نکرده باشید اما عبارت‌ها، نقش بسیار مهمی در کمک به مغز برای تصمیم‌گیری در مورد محصولات ایفا می‌کنند. در این نوشتار با برترین جملات تبلیغاتی موثر که باعث افزایش فروش می‌شود و در حقیقت مشتری‌ها دوست دارند در زمان تصمیم‌گیری آنها را بشنوند، آشنا می‌شوید.

شرکت های خصوصی، قربانی جدال بر سر پنجره واحد تجارت فرامرزی

علی رغم احتساب پنجره واحد تجارت فرامرزی به عنوان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای الکترونیکی دولت در راستای شفافیت اقتصادی، حال این پنجره به محل بحث میان دو وزارت صنعت و اقتصاد مبدل شده است. چرا که از یک سو بر اساس بند ج ماده 38 قانون رفع موانع تولید، گمرک مسئول ایجاد پنجره واحد تجارت است اما از سوی دیگر وزارت صنعت به موجب ماده ۶ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خود را مسئول ایجاد سامانه جامع می‌داند. حال این که کشمکش و تخاصم به کجا راه پیدا می کند و دودش در چشم چه بخش هایی می رود خود جای تأمل است. 

ارائه خدمات به یک مشتری ناراضی

برای بسیاری از فعالان بازاریابی و فروش که از تجربه ی کافی برخوردار باشند و یا به صورت آکادمیک این علم را فراگرفته باشند، یکی از وحشتناک ترین تجربه ها روبه رو شدن با یک مشتری عصبانی و ناراضی است. اگر به هر دلیلی با یک مشتری ناراضی مواجه شدید که از خدمات و یا کالای شما راضی نبود، با رعایت کردن چند نکته می توانید وی را به نحوی مدیریت کنید که وضعیت بدتر نشود. در ادامه به شرح چند نکته در مواجه با یک مشتری عصبانی می پردازیم.

دامپینگ در علم تجارت به چه معناست؟

دام‍پینگ عبارت است از صادرات یک کالا با قیمت کمتر از هزینه‌های تمام شده یا به عبارتی دیگر فروش کالا در خارج به قیمتی کمتر از قیمت داخلی. از نظر تقسیم بندی سه نوع دامپینگ وجود دارد که در ادامه به بررسی انواع آن می پردازیم.

آنچه باید در مورد چک بانکی بدانید

امروزه استفاده از پول نقد به صورت اسکناس بسیار کاهش یافته و بسیاری از تاجران و اهل بازار برای جا به جا کردن و انتقال پول از انواع مختلف چک های بانکی استفاده می کنند. عدم دانش کافی در زمینه ی چک و ناآگاهی از قوانین چک های بانکی موجب شده است تا سواستفاده از این ابزار مالی قوت پیدا کند. در ادامه این مطلب به بررسی و شرح کامل قانون چک بانکی می پردازیم.

شش درس مهم از دستورالعمل بازاریابی دونالد ترامپ

در روز های گذشته به دفعات شاهد پخش شدن خبر مهم پیروزی ترامپ در انتخابات ایالات متحده آمریکا بوده ایم. اما برای بسیاری از صاحب نظران و حتی مردم عادی در سرتاسر جهان، پیروزی دونالد ترامپ یک واقعه ی ناگهانی و غیر قابل پیش بینی بوده و حتی هنوز هم عده ای پیروزی وی را باور نکرده اند. اما راز پیروزی ترامپ چیست؟ چه چیزی این بیزنس من آمریکایی را تا عالی ترین مقام این کشور بالا برده است؟ با ما همراه باشید.

نمونه هایی از شاخص های فرار مالیاتی

برای همه ی ما مشخص است که ندادن مالیات ضرر بسیار زیادی برای اقتصاد و پیشرفت کشور دارد، اما برای این که مشخص شود چه مواردی نشان دهنده ی فرار مالیاتی است، راه های زیادی وجود دارد. در ادامه این مقاله به شرح و بررسی شاخص های فرار مالیاتی می پردازیم.

چگونه در بازاریابی دیجیتال موفق باشیم؟

در دنیای امروز، بازاریابی روز به روز در حال گسترش و البته تغییر است. با توجه به این که هرساله متدهای خاصی برای بازاریابی مد نظر شرکت های بزرگ و بازاریابان معتبر قرار می گیرد، می توان با استفاده از توصیه هایی کاربردی به گونه ای اقدام به بازاریابی کرد که حداکثر موفقیت را برای ما تضمین کند. در ادامه به بررسی جدید ترین روش های بازاریابی دیجیتال در سال 2016 می پردازیم.

کدام کشورها پایین ترین نرخ مالیات را دارند؟

نرخ مالیات یکی از شاخص های سنجش توان رقابت پذیری کشورهاست که هرچه کمتر باشد، به بهبود فضای کسب و کار کمک می کند. مجمع جهانی اقتصاد به تازگی گزارش رقابت پذیری جهانی درباره وضعیت اقتصادهای جهان را منتشر کرده است. این گروه به تحلیل آمار شامل میزان فساد، تورم و ثبات سیاست پولی پرداخته تا تصویر کاملی از هر کشور فراهم کند.